GemmoTerapie
Léčba pomocí extraktů z pupenů
gemmoterapie.asp2.cz

Užívání

Aby se tělo očistilo a připravilo na cílenou léčbu, podáváme prvních 3 až 5 dnů drenážní prostředek, nejčastěji břízu. Poté navazujeme užíváním specificky zaměřeného přípravku a to po dobu 3, 6 nebo 9-ti týdnů, v závislosti na závažnosti onemocnění. U Chronických onemocnění kůru opakujeme, ale nejdříve po měsíční pauze.


Dávkování

Počet kapek na jeden den odpovídá hmotnosti léčeného. Pro člověka s 65kg hmotností bude denní dávka 65 kapek. Toto množství rozdělíme do dvou nebo lépe tří dávek za den, podle možností.

Pokud budeme užívat tzv. "matečnou tinkturu", která není ředěná, začneme na 5ti kapkách , které rozmícháme v doušku vody a počet kapek postupně navyšujeme až na 15 kapek denně. Pokud to jde, rozdělíme počet kapek na dvě až tři dávky během dne.


Podávání

Podáváme na lačno (před jídlem). Určený počet kapek nakapeme do skleničky s trochou vody, odpovídající jednomu doušku. Krouživým pohybem promícháme, vypijeme a podržíme chvíli v ústech. Potom polkneme. Doporučuju vypláchnout skleničku ještě trochou vody. Kapky by se měly potom zapít čistou vodou nebo bylinkovým čajem. Doporučuje se používat na podávání kapek destilovanou nebo aspoň kojeneckou vodu.

 Naposledy aktualizováno 17.11.2016
 Administrátor Adhiraj@seznam.cz